Tüketici Analizleri

Plastik malzemeler, oyuncaklar, çocuk bakım ürünleri, ayak giyecekleri, tekstil gibi birçok alanda kimyasal testler konusunda çözümler sunuyoruz.

Kozmetik Analizleri

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde mikrobiyolojik testler, ağır metal analizleri, challenge testi ve Saso Standartları analizleri konusunda çözümler sunuyoruz.

Biyosidal Analizleri

Biyosidal ve dezenfektan ürünlerinizin fiziksel, kimyasal testleri ile bakterisidal etkinlik testlerini laboratuvarımızda gerçekleştirebilmekteyiz.

Hakkımızda

2015 yılında merkez laboratuvarımızda kozmetik ve havuz suyu analizleri ile başlayan serüvenimizde, legionella spp., diyaliz suları, kullanım içme suları gibi su analizlerinin yanında tüketici ürünleri ile büyüyerek Nanolab Mixta olarak markalaştı. Analitik tecrübemizi ve teknolojik alt yapımız ile Nanolab Mixta akredite hizmetleri ile İstanbul’da vermiş olduğu hizmetlerle değerli iş partnerlerine katkı sağlıyor.

Analiz Talebi

Analiz yaptırmak için gerekli olan Numune Talep Formunu buradan indirebilirsiniz. Formu eksiksiz doldurup,numune ile birlikte tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, uzman ekibimizin size en uygun teklifi ile dönüş sağlayacaktır.

İş Akışı

talep

Talep & Teklif

Sizden gelen taleplere (sözlü, yazılı, mail) istinaden özel fiyat teklifimizi onayınıza sunuyoruz. Onayınızın (şirket maili, kaşe, imza) ardından numunelerinizin analiz/ölçümlerini başlatıyoruz.

analiz

Analiz

Raporda yer almasını istediğiniz bilgileri içeren doldurmuş olduğunuz numune kabul formuna göre numunelerinizin kabulünü yapıyoruz. Kabulü yapılan numune, ilgili laboratuvar birimlerine iletilerek uygun şartlarda doğru yöntemlerle, en hızlı şekilde analiz edilir.

raporlama

Raporlandırma

Analizi tamamlanan numunelerin sonuçları raporlandırma birimine iletilerek, numunenin raporlandırılması sağlanır. Raporlarınız öncelikle dijital ortamda mail ile tarafınıza iletildikten sonra kargo ile ıslak imzalı halleri gönderilir.

Sürdürülebilir Yaşam

Evlerimizde, işlerimizde, günlük yaşantımızda her daim temas halinde olduğumuz, tükettiğimiz su sürdürülebilir yaşam için elzemdir. Kuyu, içme, kullanma suları gibi kullanım amaçlarına göre değerlendirilmesi gereken sularda amacına ulaşan çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sularda analiz parametrelerini belirlemekten çok yorumlayarak sorunları doğru tespit etmek en büyük avantajımızdır.

Kozmetiğin Doğası Kimya

Sağlık Bakanlığı, kozmetik ürünlerinin insan sağlığı üzerindeki etkilerini denetlemek, kimyasal bileşimleri bakımından gerekli koşullara uyulmasını sağlamak için çeşitli tüzük ve yönetmelikler çıkartmış, ürünlerin hazırlanmasında belirli ölçütlere ve kurallara uyulmasını zorunlu kılmıştır. Biz de tam bu noktada kozmetik ürünlerinin analizlerinde her zaman yanınızdayız.

5a384a4fc4cb69.6528774315136384798061
LOGO