Kurumsal

Kurumsal Hikayemiz

Nanolab Laboratuvar Grubu, 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş olup TÜRKAK akreditasyonu ile birçok alanda test ve analiz hizmeti vermektedir. 2011 yılından günümüze kadar geçen sürede Edirne, Samsun, Bandırma, Giresun, Çorlu şubelerinin kurulumuyla hizmet ağını genişletmiştir.

Laboratuvarlar grubumuz 7 Şubesi, 300+ Sayıda ürün grubundaki 300+ Akredite analizleri ve 120 Personeli ile birlikte her geçen gün artan hizmet kalitesiyle hizmet vermektedir.

Her biri alanında uzman mühendisleri ve son teknoloji cihaz ve ekipmanlarıyla “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı”, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü”, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı – ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü”, “TÜRKAK Akreditasyon Kurumu” gibi yetkili kurumlar tarafından verilen izin, yeterlilik, faaliyet ve akreditasyon belgelerine dayanarak çalışmaya devam etmektedir.

Nanolab Laboratuvar Grubu, kurulduğu ilk günden beri hızlı, güvenilir, doğru sonuçlar sunan Gıda Laboratuvarı, Çevre Laboratuvarı, Tüketici Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarlarıyla ilkelerine bağlı olarak birçok büyük firma ile yıllara dayanan işbirliğini devam ettirmektedir.