Stratejimiz

Stratejimiz

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana, genişleyen hizmet ağımız ve kalitemiz, Türkiye’nin yerli sermaye ile kurulmuş en büyük laboratuvarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu kararlı ilerleyişimiz, bizi her geçen yıl daha başarılı ve daha değerli bir şirket haline getirmektedir.

Temel yapı taşlarımızdan olan güvenilirlik, yaygın hizmet ağı, tedarikçi ve çalışanlarımız ile uzun süreli ilişkilerimiz, bize büyümemiz için gerekli olan sağlam zemini sağlamaktadır.

Genç ve dinamik kadromuz sayesinde verimli bir çalışma ve müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ile işimizin etkinliğini arttırarak her geçen yıl güçlü büyüme elde ediyoruz.

Tabi ki tüm bunları yaparken müşterilerimizi anlamaya ve onların taleplerine cevap vermeye büyük önem gösteriyoruz. İş ortaklıklarımızı geliştirmek için sizin taleplerinizi, beklentilerinizi ve memnuniyetinizi yakından takip ediyoruz. Değişen mevzuatları sürekli kontrol ediyor ve gerekliliklere en kısa sürede adapte olarak kendimizi sınırlandırmıyor piyasa beklentilerine göre kapsamımızı ileri taşıyoruz.

Hedeflerimiz gereği görevimizi sürekli daha iyi icra etme arayışımız, hizmet kalitemizin artması ve müşteri beklentilerine vermiş olduğumuz hızlı çözümler; pazar payımızı genişletmeye ve satış hacmimizin artışını desteklemeye devam etmektedir.

İşimizi, her aşamalarında yüksek ciddiyetle yapıyor, verimlilik ve inovasyona önem veriyoruz. Bu ciddiyet, bizi sadece finansal başarıya ulaştırmak kalmıyor, aynı zamanda laboratuvar dünyasının yükselen yıldızı olmamızı, çevreye ve iş ortaklarımıza olan katkımızı arttırmamıza da olanak sağlıyor.

İlk yola çıktığımız günden bu yana, yanımızda olan iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın gösterdikleri büyük çaba, bağlılık ve destek için teşekkürlerimi sunuyorum.

Nanolab Laboratuvarları Yönetim Kurulu Başkanı

Özkan YILDIRIM

6671