Nanolab Samsun Şube

Nanolab Samsun Şube

Samsun Nanolab Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, “Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları İle Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik’e bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

İlimiz üreticilerinin analiz taleplerine cevap verebilmek amacıyla kurulan laboratuvarımız faaliyete geçmeden önce ithalat ve ihracat yapan firmalar, bölgemizde gıda ve yem alanında GDO ve toksin analizlerini yapan akredite laboratuvarlar olmadığından dolayı analiz sürelerinde büyük sıkıntılar ve maddi kayıplar yaşamışlardır. Nanolab Samsun Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı olarak bölgemizdeki bu soruna çözüm getirmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Samsun Nanolab Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı sektördeki birçok gıda sanayi kuruluşuna başarılı ve güvenilir hizmet sunabilmektedir. Analiz kapsamını sürekli geliştirmek, kaliteden ve güvenirlikten ödün vermeden hizmet vermek temel prensibimizdir. Laboratuvar ekibimiz, şirketimizin kuruluşundan itibaren var olan heyecanı, şevki ve azmi sürekli taşıyarak çalışmalarını gerçekleştirmekten her zaman mutluluk ve gurur duymaktadır.

İletişim Bilgilerimiz:

Hançerli Mah. Postane Sokak No: 2/7 İlkadım / Samsun
Tel: +90(362) 431 30 60
Fax: +90(212) 855 48 33
[email protected]

Numune Kabul Formu
Numune Kabul Formu
6679